Vo svojich 23. rokoch zomrel Tray Walker, cornerback Baltimore Ravens, ktorý sa vo štvrtok večer v Liberty City stal účastníkom dopravnej nehody. Správu o jeho smrti potvrdil Walkerov agent.

Mladý talent sa v križovatke zrazil s džípom, podľa viacerých amerických zdrojov mal na sebe tmavé oblečenie, jeho motorka nebola vysvietená a na hlave nemal ani helmu. S vážnymi poraneniami hlavy ho v kritickom stave odviezli do nemocnice, kde ho celú noc operovali a bojovali o jeho život.

Zdroj: dailymail.co.uk
Zdroj: dailymail.co.uk

Obrancu draftovali minulý rok vo 4. kole Baltimore Ravens z univerzity Texans Southern. Po 15 rokoch sa stal prvým hráčom vybraným z tejto školy. Už na strednej škole bol veľkým talentom, vo floridskom Northwestern hrával spolu s dvojicou Teddy Bridgewater (Minnesota Vikings) a Amari Cooper (Oakland Raiders). Vo svojej nováčikovskej sezóne odohral 8 zápasov, v nasledujúcom ročníku chcel bojovať o pozíciu v základnej zostave.

Správa šokovala Baltimore a celú verejnosť NFL.


Zdroj: nfl.com

Autor: L. Pregi

ZDIEĽAŤ
Futbal je veľmi podobný životu v tom, že učí, že práca, obetovanie, vytrvalosť, konkurencia, nezištnosť a rešpekt k autorite je cenou, ktorú každý z nás musí zaplatiť na dosiahnutie akéhokoľvek cieľa, ktorý za to stojí. - Vince Lombardi