Dnes si v našej rubrike NFL Girls predstavíme Katherine Elizabeth Webb-McCarron, známejšiu pod skrátenou verziou jej mena Katherine Webb, manželku quarterbacka Cincinnati Bengals AJ McCarron-a. Katherine je americká modelka, osobnosť televíznej obrazovky a v roku 2012 vyhrala prestížny titul krásy Miss Alabama USA.

Dnes 26 ročná kráska sa narodila v 24. apríla 1989 v Montgomery. S prácou modelky začala po ukončení Auburn University, v súčastnosti pracuje ako profesionálna modelka pre klientov v New Yorku, Los Angeles, Miami a Atlante.

Najviac sa ale mediálne preslávila počas televízneho prenosu BCS National Championship Game v roku 2013, kde sa dostala do záberu kamier a komentátori na jej adresu vtipkovali. Tieto nemiestne komentáre dostali svoj priestor v národných médiách, čo spôsobilo rapídny nárast počtu jej followerov na sociálnyh sieťach. Počet jej sledovateľov na sociálnej sieti Twitter vtedy vzrástol za jedinú noc z 2000 na viac ako 175 000 a fráza „priateľka AJ McCarron-a“ sa stala s viac ako 1 000 000 vyhľadávaniami jednou z najhľadanejších frází na Google.

Počet jej sledovateľov na sociálnej sieti Twitter vtedy vzrástol za jedinú noc z 2000 na viac ako 175 000 a fráza „priateľka AJ McCarron-a“ sa stala s viac ako 1 000 000 vyhľadávaniami jednou z najhľadanejších frází na Google.

We rock climbed for about 15 minutes in Malibu to get this shot. It was so beautiful ☀️🌊 #Cali @michaelbrager

Fotka uverejnená používateľom Katherine Webb-McCarron (@_katherinewebb),

Po tejto náhlej a nečakanej popularizácii záujem o osobu Katherine Webb rapídne vzrástol, Donald Trump jej ponúkol pozíciu porotkyne Miss USA, podieľala sa aj na mediálnom prenose Super Bowlu XLVII. V roku 2013 sa objavila aj vo vydaní populárneho Sports Illustrated.

Zásnuby Katherine a AJ oznámili v marci 2014, ich sobáš v Orange Beach, Alabame nasledoval 12. júla toho istého roku. Koncom roka 2015 párik oznámil, že spolu čaká syna.

AJ McCarron si teda vedel vybrať, veď posúďte sami:

ZDIEĽAŤ
Futbal je veľmi podobný životu v tom, že učí, že práca, obetovanie, vytrvalosť, konkurencia, nezištnosť a rešpekt k autorite je cenou, ktorú každý z nás musí zaplatiť na dosiahnutie akéhokoľvek cieľa, ktorý za to stojí. - Vince Lombardi