Majiteľ Oaklandu Raiders Mark Davis by veľmi chcel, aby sa jeho klub presťahoval do hlavného mesta hazardu v USA – do Las Vegas.

Zdroj: sport.yahoo.com

Davis podľa niektorých informácii prisľúbil nepatrných 500 miliónov dolárov na výstavbu nového 65-tisícového štadióna v štáte Nevada (celkové náklady tohto projektu predstavujú 1,4 miliarda dolárov).

„Záväzky z našej strany už boli vyjadrené, a my naše sľuby dodržíme. Ak Las Vegas tento projekt schvália, môžeme uzavrieť obchod, čo by znamenalo, že odvtedy budeme Los Angeles Raiders.“

Zdroj: blog.drewbirdphoto.com
Zdroj: blog.drewbirdphoto.com

Aby sa v budúcnosti mohli do Las Vegas presťahovať, potrebujú na hlasovaní majiteľov aspoň 24 kladných hlasov z celkového počtu 32. To sa tento rok podarilo majiteľovi St. Louis Rams Stanovi Kroenke-ovi, barani budú od novej sezóny hrať v Los Angeles.

ZDROJnfl.com
ZDIEĽAŤ
Futbal je veľmi podobný životu v tom, že učí, že práca, obetovanie, vytrvalosť, konkurencia, nezištnosť a rešpekt k autorite je cenou, ktorú každý z nás musí zaplatiť na dosiahnutie akéhokoľvek cieľa, ktorý za to stojí. - Vince Lombardi