Po tom, čo v si priebehu včerajšieho dňa New Orleans Saint zaistili služby Terrona Armsteada na ďalších 5 rokov, uzavreli zmluvu so svojim najlepším tackle-om aj Bills. Cordy Glenn podpísal so svojim klubom nový 65 miliónový kontrakt. Táto zmluva mu v roku 2016 zabezpečí plat vo výške 19 miliónov dolárov, v ďalších dvoch rokoch 30 miliónov dolárov. Podľa amerických médií táto dohoda pre 26 ročného hráča predstavuje garantovanú sumu vo výške 26,5 miliónov. Na pozícii offensive tackle je to 2. najvyššia garantovaná suma v NFL.

Ľavého tackle si Bills vybrali v druhom kole Draftu 2012 zo 41. pozície. Počas 4 rokov strávených v NFL odohral 61 zápasov a v posledných troch sezónach bol v každom zápase členom základnej zostavy.

Zdroj: famba.se
Zdroj: famba.se

Počas 4 rokov strávených v NFL odohral 61 zápasov a v posledných troch sezónach bol v každom zápase členom základnej zostavy.

Glennovi vypršala stará zmluva ešte počas offseason. Napriek zlým situáciam v salary cap bolo pre vedenie Bills prioritou práve udržanie svojho najlepšieho hráča v offensive line. Glenn dostal franchise tag, čo by znamenalo pre hráča plat vo výške 13,706 miliónov dolárov.

ZDROJnfl.com
ZDIEĽAŤ
Futbal je veľmi podobný životu v tom, že učí, že práca, obetovanie, vytrvalosť, konkurencia, nezištnosť a rešpekt k autorite je cenou, ktorú každý z nás musí zaplatiť na dosiahnutie akéhokoľvek cieľa, ktorý za to stojí. - Vince Lombardi