Vážení čitatelia a verní fanúšikovia, rozhodli sme sa posilniť naše redaktorské rady o pár šikovných ľudí na zvýšenie aktuálnosti nášho webu, ale aj  na nové plánované rubriky.

Nová sezóna sa nám pomaly začína a rovnako ako jednotlivé tímy pred sezónou rozširovali a posilnili svoje rady, aj my máme v pláne rozšíriť a doplniť náš redaktorský tím o pár nových talentovaných ľudí, aby sme neustále zvyšovali obsahovú kvalitu a udržali aktuálnosť našej redaktorskej činnosti.

Radi by sme prijali pár nových tvárí, ktoré by prinášali svoje postrehy zo sveta NFL a amerického futbalu v podobe blogových príspevkov, či už o svojom obľúbenom tíme, alebo o všeobecnom dianí v NFL a aktualitách.

Jedná sa o prakticky jednoduché informačné články, ktoré súvisia s výsledkovým servisom, zaujímavosťami, novinkami, alebo, ako sme už spomínali pravidelné rubriky o dianí vo Vašich obľúbených kluboch. 

Sme tiež otvorení všetkým Vašim nápadom a postrehom a radi Vás privítame v našom tíme.

Čo ponúkame?

– Byť súčasťou rozvíjajúcej sa a obsahovo najaktuálnejšej fanúšikovskej stránky o dianí v NFL na Slovensku, pričom Vaše príspevky bude čítať množstvo fanúšikov

– Prispievať ku propagácii amerického futbalu na Slovensku, kde je tento šport, dá sa povedať, stále ešte len v začiatkoch

– Možnosť získať zaujímavé skúsenosti, prax a poznatky v tomto športovo-spravodajskom smere resp. budovať svoje vlastné portfólio pred česko-slovenskou fanúšikovskou komunitou, vďaka ktorej môžete zviditeľniť nielen seba, ale aj svoje vlastné projekty

Čo požadujeme?

– Všeobecný prehľad v NFL

– Znalosť slovenského, respektíve českého jazyka

– Správna gramatika a štylizácia textov

– Komunikatívnosť, kreativitu a tímovú spoluprácu

– No hlavne chuť a motiváciu byť prínosom pre česko-slovenskú komunitu fanúšikov

– Skúsenosti v tomto smere sú výhodou

V prípade záujmu nám napíšte na email: kontakt@slovaknfl.sk alebo na facebookovu fanpage www.facebook.com/slovaknfl správu, v ktorej v krátkosti napíšete, aký typ článkov by ste chceli písať. Napíšte nám napríklad, odkedy sa o NFL zaujímate a prečo vás táto redaktorská činnosť oslovila.

Ďakujem za vašu pozornosť a čas. S pozdravom Váš tím SlovakNFL.sk!

ZDIEĽAŤ
Športový nadšenec a editor webového portálu SlovakNFL.sk