Obrovský šok zažili dnes ráno fanúšikovia Texans, keď vedenie tímu oznámilo, že sa zranil J. J. Watt.

Houston Texans zaradili 27-ročného obrancu na listinu zranených hráčov a zároveň oznámili príchod skúseného defensive enda Anonia Smitha. Podľa prvých informácií musí Watt kvôli zraneniu vynechať približne 8 týždňov, čo znamená, že skvelý obranca vynechá polovicu zápasov základnej časti. Texans začali túto sezónu s veľkými očakávaniami a podľa viacerých odborníkov patrili medzi favoritov na postup do play off z AFC South. Nový ročník začali dvoma výhrami, avšak minulý týždeň v zápase proti New England Patriots dostali od domácich veľký výprask a ich ambície na postup zhoršila aj správa o zranení svojho najlepšieho hráča.

Ďalšie správy:

  • Manti Te’o, obranca San Diego Chargers si pretrhol achillovku a v tejto sezóne už nenastúpi
  • Na trávnikoch neuvidíme ani trojicu running backov: Shane Vereen, Thomas Rawls a  Jeremy Langford. 
  • Zo zostavy Dallas Cowboys vypadol ďalší dôležitý člen. Kvôli operácii nohy zaradili offensive linemana La’el Collinsa na listinu zranených hráčov.
  • Koniec kariéry oznámil hráč San Francisco 49ers Anthony Davis. 26-ročný hráč počas svojej kariéry opúšťa NFL už druhý krát.
  • Indianapolis Colts v najbližších týždňoch nemôžu počítať so službami Trenta Cole-a, ktorého zaradili na IR listinu.
  • Na štvrtkový zápas nemôže nastúpiť tight end Miami Dolphins Jordan Cameron, ktorý utrpel otras mozgu.

 

ZDIEĽAŤ
Futbal je veľmi podobný životu v tom, že učí, že práca, obetovanie, vytrvalosť, konkurencia, nezištnosť a rešpekt k autorite je cenou, ktorú každý z nás musí zaplatiť na dosiahnutie akéhokoľvek cieľa, ktorý za to stojí. - Vince Lombardi