Tradičný All-Star zápas, ktorý v NFL nesie názov Pro Bowl, sa bude hrať koncom januára na štadióne Camping World Stadium v Orlande na Floride. Podľa pravidiel sa Pro Bowlu môžu zúčastniť hráči, ktorí v hlasovaní získajú najviac hlasov od trénerov, samotných hráčov a fanúšikov. Včera oficiálna stránka NFL spustila hlasovanie do Pro Bowlu, a môžete sa ho zúčastniť aj vy. Neváhajte a kliknite tu.

hlasovanie do Pro Bowlu
Zdroj: nfl.com

Celkovo môžete vybrať maximálne 84 hráčov: 6 quarterbackov, 6 running backov, 8 wide receiverov, 2 fullbackov, 4 tight endov, 6 tacklov, 6 guardov, 4 centrov, 6 defenzívnych endov, 6 defenzívnych tacklov, 4 inside linebackerov, 6 outside linebackerov, 8 cornerbackov, 2 strong safeties, 2 free safeties, 2 kickerov, 2 return špecialistov, 2 punterov a 2 special teamers. Pre odoslanie vašich hlasov máte v pravom dolnom rohu možnosť „submit ballot“. Na výber máte futbalistov zo všetkých 32 tímov v lige. Pre jednoduchšie vyhľadávanie tích najlepších alebo najobľúbenejších máte možnosť vyhľadania prostredníctvom tímov.

hlasovanie do Pro Bowlu

Je len na vás, či vyberiete maximálny počet hráčov, alebo budete chcieť zabezpečiť Pro Bowl len vašim obľúbených futbalistom. Prostredníctvom oficiálnej stránky NFL nfl.com tak môžete zasiahnúť do priebehu tohtoročného Pro Bowlu aj vy. Hlasovanie je čisto anonymné, nie je potrebné byť registrovaný na nfl.com. Zároveň nie je obmedzený počet hlasovaní, to znamená, že môžete hlasovať toľkokrát, koľko budete chcieť. Preto neváhajte a zapojte sa. Hlasovanie sa končí koncom decembra.

ZDIEĽAŤ
Milujem sledovanie futbalu, a presne vám poviem prečo. Netuším. Futbal je veľkým lákadlom, voči ktorému je mnoho ľudí imunných a to ma udivuje. Tento šport je plný vzrušujúcich okamihov. Človek by ho nemal ignorovať. – Dave Barry