Running back Green Bay Packers Eddie Lacy do záveru posledného duelu, ktorý Packers odohrali proti New Yorku Giants, nezasiahol. Víťazstvo svojho tímu (23:16) sledoval 26-ročný hráč len od sideline, pretože si v priebehu 3. štvrtiny poranil členok. Rovnaký problém mal Lacy počas celej minulej sezóny, a pár zápasov už kvôli poranenému členku nedohral.

Lacyho
Zdroj: sportswire.usatoday.com

„Je to frustrujúce,“ povedal po včerajšom dueli 26-ročný Lacy. „Musím sa s tým vyrovnať. Šport je krutý a zranenia k nemu patria, sú súčasťou hry. Zvlášť to mrzí kvôli tomu, pretože chcem hrať, a chcem tímu pomôcť.“ Starting running back Packers si počas včerajšieho duelu pripísal na konto 11 bežeckých pokusov pre zisk 81 yardov. Taktiež sa mu podarilo zachytiť 1 prihrávku pre zisk 3 yardov.

Lacy má cieľ

Eddie Lacy si stanovil cieľ, chce nastúpiť v ďalšom stretnutí, ktorý hráči Green Bay odohrajú proti Dallasu Cowboys už túto nedeľu na domácom štadióne. „Som celkom tvrdý človek. Mal by som byť v poriadku,“ uistil fanúšikov Packers samotný hráč. Za pravdu mu dáva fakt, že Lacy odišiel z ihriska po vlastných nohách a bez pomoci. To, že sa postavil pred novinárov tiež môže znamenať, že zranenie nie je vážne.

Lacyho
Zdroj: eedielacyrb.com

Včerajší zápas na pozícii running backa dohral 30-ročný veterán James Starks, ktorý nabehal 33 yardov z 12-tich behov. Absencia Lacyho by bola pre ofenzívu vedenú quarterbackom Aaronom Rodgersom citeľná. 26-ročný running back v úvodných 4 kolách celkovo získal pre svoj tím už 295 yardov, touchdown si však nepripísal.

ZDIEĽAŤ
Milujem sledovanie futbalu, a presne vám poviem prečo. Netuším. Futbal je veľkým lákadlom, voči ktorému je mnoho ľudí imunných a to ma udivuje. Tento šport je plný vzrušujúcich okamihov. Človek by ho nemal ignorovať. – Dave Barry