Posledná doba v NFL bola poznamenaná rôznymi problémami so správaním. Veľké množstvo hráčov bolo suspendovaných alebo pokutovaných. Príbeh, ktorý napísal defenzívny end Los Angeles Rams Robert Quinn v Londýne, kde jeho tím vyzval New York Giants preto budí viac ako rešpekt. 26-ročný člen defenzívy Rams sa rozhodol darovať svoj obed bezdomovcovi, ktorý žobral v uličkách Londýna. Bolo to pekné gesto Roberta Quinna.

Robert Quinn cestoval so svojim tímom do Európy aj napriek tomu, že ho trápi zranené rameno. Do Londýna pocestoval preto, lebo veril, že existuje šanca nastúpiť proti New Yorku Giants. 26-ročný hráč maróduje už 2 týždne, keď vynechal zápasy proti Buffalu BillsDetroitu Lions. Oba duely Los Angeles prehrali, a kvôli tomu majú k dnešnému hraciemu dňu bilanciu 3-3.

pekné gesto Roberta Quinna
Zdroj: chicagotribune.com

Zápas medzi Los Angeles a New Yorkom prebieha práve teraz. Máme za sebou 1. polčas, po ktorom je stav nerozhodný 10:10. Robert Quinn do zápasu nenastúpil. 26-ročný defenzívny end vo štvrtok naplno trénoval, a jeho návrat sa očakáva už v nasledujúcom zápase, kedy Rams nastúpia proti Caroline Panthers. Teraz však čaká zverencov Jeffa Fishera týždeň voľna.

ZDIEĽAŤ
Milujem sledovanie futbalu, a presne vám poviem prečo. Netuším. Futbal je veľkým lákadlom, voči ktorému je mnoho ľudí imunných a to ma udivuje. Tento šport je plný vzrušujúcich okamihov. Človek by ho nemal ignorovať. – Dave Barry