Každé kolo prinesie nejaké to prekvapenie. Nebolo tomu inak ani v poslednom týždni. Možno najväčším prekvapením bola prehra Denveru Broncos proti San Diegu Chargers. Veľmi blízko k víťazstvu boli aj hráči Clevelandu Browns. Pred začiatkom 7. týždňa zostal už len jeden neporazený tím – Minnesota Vikings, ktorí aktuálne získavajú čoraz viac fanúšikov. Udržia si Vikings neporaziteľnosť aj tento týždeň? Dokážu Pittsburgh Steelers poraziť New England Patriots bez zraneného Big Bena? Tu je naša predpoveď 7. kola.

Eagles vs Vikings

predpoveď 7. kola
Zdroj: opptrends.com

Zápas medzi Philadelphiou a Minnesotou bude mať celkom jednoznačný priebeh. Fanúšikovia Eagles by určite nesúhlasili s týmto tvrdením, avšak ich quarterback Carson Wentz bude prvýkrát v kariére čeliť kvalitnej obrane. Defenzíva Vikings je fantastická, túto sezóne ešte neinkasovali 20 bodov v niektorom zo zápasov. Je preto veľmi nepravdepodobné, že sa tak stane tento týždeň. Wentz si prejde skúškou ohňom a určite ju neustojí. Mike Zimmer dovedie svoj tím k 6. víťazstvu v sezóne 2016.

Náš tip: Minnesota Vikings

Steelers vs Patriots

predpoveď 7. kola
Zdroj: zimbio.com

Pittsburgh Steelers nebudú mať šancu zvíťaziť proti New England Patriots a to z dvoch príčin. Tou prvou je absencia Bena Roethlisbergera, ktorého trápi zranenie kolena. Ofenzíva Steelers tak stratila svojho vodcu, a Antonio Brown bez Big Bena bude neviditeľný. Tou druhou príčinou je bilancia zo vzájomných zápasov na Heinz Fielde. Patriots z posledných 8 pokusov vyhrali až 6-krát na domácom štadióne Pittsburghu. Po návrate Toma Bradyho to v New England vyzerá výborne. Ich obrana podáva konzistentné výkony, a útok vyzerá byť nezastaviteľný. Steelers preto opäť prehrajú proti Patriots na domácom štadióne. Už ide len o to, akým spôsobom.

Náš tip: New England Patriots

Cardinals vs Seahawks

predpoveď 7. kola
Zdroj: fansided.com

Najatraktívnejším zápasom tohto týždňa je bezpochyby duel medzi Arizonou a Seattle-om. Kľúčom k úspechu alebo neúspechu pre Seahawks bude jednoznačne Michael Bennett. Nad štartom 30-ročného defenzívneho enda visí otáznik. Ak Bennett bude hrať, Cardinals stratia svoju jedinú zbraň, ktorou by mohli Seahawks poraziť – behovú hru. Carson Palmer nemá formu ako minulú sezónu a jeho passová hra je veľmi nestabilná. Podobne je na tom ale aj Russell Wilson. Seattle má jednu z najsilnejších defenzív, ale ich tohtoročná ofenzíva zaostáva za očakávaním. Víťazstvo sa pre jeden či druhý tím bude rodiť veľmi ťažko, ale väčšími favoritmi sú hráči hostí. Seahawks vyhrajú, ale nebude to jednoznačné víťazstvo.

Náš tip: Seattle Seahawks.

Broncos vs Texans

predpoveď 7. kola
Zdroj: bettorsnet.com

Do Denveru sa vracia Brock Osweiler. Určite ho nečaká láskavé privítanie, keďže Denver opustil len kvôli peniazom. Jeho návrat na Sports Authority Field by chcel okoreniť víťazstvom, no Broncos si už nemôžu dovoliť zaváhať. Tréner Denveru Gary Kubiak bude stáť na sideline, a v ruke mačkať veľké eso, pozná Osweilerové silné a slabé stránky. Práve faktor Osweiler bude rozhodujúcim v tomto dueli. Je očividné, že 25-ročný quarterback nenapĺňa očakávania, ktoré do neho v Houstone vložili. Brock Osweiler prežíva podpriemernú sezónu a svoj výkon v tomto týždni určite nezlepší. Fanúšikovia Denveru sa môžu tešiť. Zradca za zradu zaplatí.

Náš tip: Denver Broncos

Ostatné zápasy:

Green Bay Packers vs Chicago BearsPackers

Los Angeles Rams vs New York GiantsRams

Jacksonville Jaguars vs Oakland RaidersRaiders

Miami Dolphins vs Buffalo BillsBills

Tennessee Titans vs Indianapolis ColtsTitans

Detroit Lions vs Washington RedskinsLions

Kansas City Chiefs vs New Orleans SaintsChiefs

Cincinnati Bengals vs Cleveland BrownsBengals

New York Jets vs Baltimore RavensJets

San Francisco 49ers vs Tampa Bay BuccaneersBuccaneers

Atlanta Falcons vs San Diego ChargersFalcons

ZDIEĽAŤ
Milujem sledovanie futbalu, a presne vám poviem prečo. Netuším. Futbal je veľkým lákadlom, voči ktorému je mnoho ľudí imunných a to ma udivuje. Tento šport je plný vzrušujúcich okamihov. Človek by ho nemal ignorovať. – Dave Barry