Ofenzíva Clevelandu Browns už roky hľadá správneho lídra na poste quarterbacka. Azda žiadny tím nevymenil za posledné tri roky viac rozohrávačov ako práve Cleveland. Aktuálna situácia v ofenzíve Browns nie je ideálna. To však nie je dôvod k tomu, aby hráči opúšťali tím. Wideout Terrelle Pryor sa nechce sťahovať z Clevelandu. Miluje hrať za Browns a nie je sám. Cítia to tak aj iní hráči.

Wideout Terrelle Pryor sa nechce sťahovať z Clevelandu
Zdroj: factoryofsadness.com

„Viem, že je pred nami dôležitý mesiac, ale milujem byť jedným z Browns a páči sa mi tu,“ povedal pre oficiálnu stránku tímu wideout Pryor, ktorý netúži hrať v tíme, ktorý by vedel efektívnejšie využiť jeho ofenzívne schopnosti. „Nevidím zmysel v odchode do iného tímu len preto, že iný tím je akutálne dobrý. O tom to vôbec nie je. Momentálne prechádzame prestavbou, a páči sa mi, že môžem byť jej súčasťou.“

Cíti sa ako v rozprávke

Hrať za Cleveland je veľká česť aj v súčasnom stave, v ktorom sa tím nachádza. Safety Tyvis Powell dokonca prirovnal jeho život k rozprávke. 22-ročný Powell pred rokom neprešiel draftom, no následne podpísal zmluvu so Seattle Seahawks. Začiatkom januára bol však prepustený. „Myslel som si, že môj život sa skončil. Nevedel som, čo budem robiť. Pýtal som sa Boha, čo bude ďalej,“ povedal Powell pre oficiálnu stránku tímu.

Wideout Terrelle Pryor sa nechce sťahovať z Clevelandu
Zdroj: seattlepi.com

Dva dni potom, čo opustil Seattle, kde uvoľnil miesto pre skúsenejšieho Devina Hestera, mu zazvonil telefón. O jeho služby prejavili záujem v Clevelande. „Bolo to ako božie volanie. Zdvihol som telefón a skoro som omdlel. Volali mi od Browns. Povedali mi, že pôjdem domov. Je to tá najlepšia vec, ktorá sa vám môže v živote prihodiť. Hrať za rodný tím,“ dodal 22-ročný rodák z Ohia.

Wideout Terrelle Pryor sa nechce sťahovať z Clevelandu
Zdroj: dawgpounddaily.com

Tyvis Powell prišiel do Clevelandu vystužiť secundary Browns. Pripojí sa tak k ostatným safety, ktorými sú Derrick Kindred, Ed Reynolds II, Jordan PoyerTracy Howard. Wideout Terrelle Pryor sa nechce sťahovať z Clevelandu, no ešte stále nemá novú zmluvu, a tá aktuálna mu vyprší na konci tohto mesiaca. V poslednej sezóne úspešne zachytil 77 prihrávok pre zisk 1 007 yardov, skóroval štyri passové a jeden behový touchdown.

ZDIEĽAŤ
Milujem sledovanie futbalu, a presne vám poviem prečo. Netuším. Futbal je veľkým lákadlom, voči ktorému je mnoho ľudí imunných a to ma udivuje. Tento šport je plný vzrušujúcich okamihov. Človek by ho nemal ignorovať. – Dave Barry