Bývalý cornerback Floridy Gators si pred testovaním mladých nádejí nezabudol so sebou zobrať aj veľkú dávku sebadôvery. Ešte pred začiatkom NFL Skauting Combine zaujal svojim vyhlásením. Teez Tabor sa opäť zviditeľnil. Najnovšie si myslí, že je najlepším prospektom na tohtoročnom drafte. 21-ročný hráč má za sebou vskutku fantastickú sezónu, ale nie je veľmi pravdepodobné, že bude na drafte vybraný z vysokého miesta.

Teez Tabor sa opäť zviditeľnil
Zdroj: floridagators.com

„Myslím si, že som najlepším hráčom, ktorého ponúka draft v tomto roku. Netvrdím, že som najlepší spomedzi cornerbackov, myslím si, že som celkovo najlepší,“ vyhlásil Tabor vo včerajšom vysielaní televízie ESPN. „Áno, je pravda, že mám veľkú sebadôveru. Nesmiete však zabudnúť, že som najmä výborný futbalista s veľkým počtom futbalových schopností,“ dodal.

Problémy so správaním

Teez Tabor sa opäť zviditeľnil a znovu nie v moc pozitívnom svetle. Asi najväčší škandál spôsobil pred dvomi rokmi, keď neprešiel testom na drogy vo svojom vysokoškolskom tíme. Minulý rok sa zase dostal do potýčky so svojim spoluhráčom. 21-ročný cornerback priznáva, že práve tieto udalosti môžu skomplikovať jeho draft do NFL. Na Skauting Combine prišiel preto nielen zaujať, ale najmä tímom vysvetliť, že rovnaké chyby v živote už nikdy neurobí.

Teez Tabor sa opäť zviditeľnil
Zdroj: fanbuzz.com

„Chcem všetkým ukázať, že som sa zmenil a už nie som ten mladý, pochabý chlapec,“ povedal Tabor. „Viem, že veľa tímov sa o mňa zaujímalo a dostali sa im do uší tieto nie moc dobré správy. Jediné čo môže k tomu povedať je, že všetci sme dospievali. Ja som pri tom mal menšie problémy. Všetci robíme chyby a len málo kto ich zopakuje. Mne sa nikdy nestalo, že by som rovnaku chybu urobil dvakrát.“

Až v druhej desiatke

Teez Tabor nie je považovaný za najväčší talent na tohtoročnom drafte. Aspoň medzi analytikmi, ktorí ho prirovnávajú ku cornerbackovi Detroitu Lions Dariusovi Slayovi. Väčšina odborníkov tvrdí, že Tabor bude elitný cornerback, no na drafte bude vybraný najskôr až z 15. miesta. Daniel JeremiahCharley Casserly si myslia, že po ňom siahne Indianapolis Colts práve z 15. miesta, Bucky Brooks spomína Baltimore Ravens a 16. miesto.

ZDIEĽAŤ
Milujem sledovanie futbalu, a presne vám poviem prečo. Netuším. Futbal je veľkým lákadlom, voči ktorému je mnoho ľudí imunných a to ma udivuje. Tento šport je plný vzrušujúcich okamihov. Človek by ho nemal ignorovať. – Dave Barry